Twoje Wesele

zorganizuj swój ślub i wesele

Get Adobe Flash player
Regulamin

Regulamin Portalu "Twoje Wesele"

1. Portal  "Twoje Wesele" jest darmowym serwisem internetowym umożliwiającym pozyskanie informacji poprzez powiększenie widoczności w sieci internetowej oraz nawiązanie współpracy w dziedzinie oprawy muzycznej wesel i innych imprez.

2. Właścicielem całości serwisu jest  "muzia.pl", który nie czerpie komercyjnych zysków z prowadzenia portalu "Twoje Wesele"

3. Zamieszczenie wpisu w serwisie odbywa się poprzez wysłanie do redkacji serwisu danych: nazwa zespołu, 4 zdjęć w formacie jpg (maksymalnie 800x600px), do 4 utworów demo w formacie mp3, linków ideo oraz danych kontaktówych: nr telefonu. adresu mail i adresu www, adres redakcji w zakładce kontakt. Zmiany i poprawki w treści wpisów dokonywane są poprzez kontakt mailowy z administracją portalu.

4. Wpis powinien zawierać nazwę zespołu, adres strony internetowej, dane kontaktowe, opis, minimum 1 zdjęcie(jpg) i opcjonalnie utwóry demo w formacie mp3 oraz linki video.   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Warunkiem utrzymania wpisu na portalu jest umieszczenie na stronie internetowej wpisującego (użytkownika) baneru portalu "Twoje Wesele" za pomocą otrzymanego kodu od administratora.

6. Wpisujący (użytkownik) wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych przez administratora w celu zapewnienia należytego funkcjonowania serwisu.

7. Wpisujący (użytkownik) może podawać w swoim profilu tylko swoje dane kontaktowe lub tych osób, przez które został do tego upoważniony. Za przekazywane we wpisie treści odpowiada wpisujący (użytkownik).

8. Administrator serwisu "Twoje Wesele" zastrzega sobie prawo do wykonywania wszelkich zmian mających na celu dobro i utrzymanie portalu. Serwis "Twoje Wesele" zastrzega sobie prawo do: - usuwania wpisów niezgodnych z tematyką serwisu, - usuwania wpisów, które mogłyby zaszkodzić wizerunkowi serwisu lub narazić go na straty, - czasowego przerwania pracy serwera w celach konserwacyjnych, - zmiany regulaminu bez podania przyczyny, - usuwania wpisów nie spełniających warunku z pkt. 4 regulaminu.

9. Serwis "Twoje Wesele" nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą.

10. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz 883) zgłaszając swoje treści do serwisu "Wesele" wpisujący (użytkownik) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie ma prawo do usunięcia wszystkich swoich danych kontaktując się z administratorem.