Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"My MUSIC challenge"
#1
Music 
[Obrazek: 540981.jpg]
Witajcie drodzy internauci!

Nadszedł ten moment, kiedy umieszczamy oficjalną informację dotyczącą  
nowego konkursu o chwytliwej nazwie "My MUSIC challenge!".
O co chodzi? Co to będzie?
Zapraszamy do lektury tego (co prawda długiego, ale ciekawego w naszej opinii) posta informacyjnego.

My MUSIC challenge to tematyczny konkurs muzyczny, którego każda edycja będzie się od siebie różnić podstawowym elementem - zespołem/wykonawcą, którego edycja dotyczy.
Podczas konkursu poszukujemy SPIEWAJĄCYCH OSÓB, które zmierzą się z narzuconym przez nas zespołem.
Jest to konkurs typu IDOL.
Podzielony jest on na dwa systemy - kwalifikacji oraz finałowy.
Do etapu finałowego, z kwalifikacyjnego wychodzi maksymanie 10 osób, tak więc liczymy na zaciętą rywalizację.
Pierwsza edycja naszej zabawy dotyczyć będzie tylko i wyłącznie zespołu LINKIN PARK, tak więc jeśli czujecie się na siłach, by podjąć tak poważne wyzwanie - czekamy na Was!
Do wygrania są również ciekawe nagrody!
Mamy tutaj na myśli kody PSC na sumę około 100zł dla 3 osób na podium do podziału.
Do tego jest także ranga na TS Margonem czy kanał w specjalnej strefie VIP!
Eliminacje odbędą się dnia 30.05.2015r. o godzinie 18:00 na specjalnym kanale o nazwie "My MUSIC challenge" w strefie eventów na ts.margonem.pl, etap finałowy odbędzie się tydzień później, dnia 6.06.2015r. o godzinie 18:00 na tym samym kanale.
Zmagania uczestników oceniać będzie specjalne JURY,
w skład którego wchodzić będą Organizatorzy i osoby związane z muzyką.
Jesteś ciekaw jak to będzie wyglądało?
Poniżej wstawiamy dokładne i oficjalne zasady konkursu My MUSIC challenge!

Regulamin eventu „My MUSIC challenge”

1. Zgłaszając się do naszej zabawy, musisz wykonać wybrany przez siebie/narzucony przez organizatora utwór danego wykonawcy oraz wyrażasz zgodę na jego nagranie, przetwarzanie go i udostępnianie w sieci internetowej.

2. Piosenka musi być zaśpiewana przez osobę zgłaszającą się do eventu, może być wykonana z podkładem muzycznym lub – w przypadku jego braku – acapella.

3. Event ten jest zabawą a nie profesjonalną audycją, uczestnicy śpiewają jak potrafią, a głównym celem jest dobra zabawa.

4. Słuchacze nie mają prawa poniżać, obrażać i w sposób wulgarny/obraźliwy krytykować wykonania użytkownika. Za łamanie Regulaminu TS oraz zabawy przydzielane będą bany o długości zależnej od popełnionego przewinienia. Najkrótszym banem w przypadku utrudniania eventu będzie blokada o długości 24h.

5. W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy powyżej 13 lat. Młodsi uczestnicy którzy wykażą się niezwykłym talentem wokalnym są również mile widziani.

6. Organizator może odwołać event bądź przenieść go na inny termin z powodów technicznych bądź gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 10.  O nowym terminie uczestnicy zostaną powiadomieni poprzez portale społecznościowe TS Margonem w terminie przynajmniej 5 dni przed planowanym dniem przeprowadzenia eventu.

7. Do Jury eventu nie może należeć więcej niż 5 osób. Wybraniem Jury zajmuje się Organizator, dobierając je w dowolny sposób.

8. Zadaniem Jury jest ocenianie wykonania uczestnika w skali od 1 do 10. Podczas obrad, wszystkie oceny uczestnika są sumowane i dzielone przez ilość jurorów, co daje nam średnią braną pod uwagę w ostatecznym rozliczeniu. Dla osób z miejsc 1-3 przewidziane są specjalne upominki w postaci kodów PSC*** a dla dwóch kolejnych (miejsce 4-5) specjalna ranga, pozwalająca przez miesiąc wchodzić na kanały bez haseł.

9. Zgłaszając się do udziału w zabawie, automatycznie akceptujesz jej Regulamin i nie zgłaszasz ku niemu żadnych zastrzeżeń.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji Regulaminu bez uprzedniego poinformowania o tym użytkowników.

*** - istnieje możliwość wymiany kodu PSC na standardowy przelew na adres danej osoby w kwocie odpowiadającej nagrodzie w formie kodu PSC.

Aby wziąć udział w etapie kwalifikacyjnym, należy umieścić swoje zgłoszenie pod tym postem do dnia 05.06.2015r.


[Obrazek: wz_r.jpg]

Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

>>  Etap KWALIFIKACYJNY
6 czerwiec

- Wykonujesz wybrany przez siebie utwór podanego wcześniej przez Organizatora wykonawcy,
-  Uczestnik podczas wykonania jest oceniany przez jurorów na dwa sposoby. Pierwszy, jawnie – słownie (uczestnik nie jest informowany o ilości punktów mu przyznanych, jedynie o ogólnej ocenie całości przyznanej przez danego jurora) oraz drugi – liczbowo (na zebraniu jurorów, wyniki te objęte są klauzulą tajności),
- Dziesięć osób z najwyższym wynikiem punktowym dostaje się do drugiego etapu – finałowego.

>> Etap FINAŁOWY
13 czerwiec


- Osoby w umówionym terminie spotykają się na TS Margonem, aby rozlosować utwór dla siebie,
- Z puli dziesięciu wybranych przez organizatorów piosenek każdy wybiera LOSOWO jedną
piosenkę,
- Kolejność wyboru numerów piosenek jest losowa,
- Zawodnicy nie znają tytułów piosenek, podają tylko numerek od 1 do 10,
- Na przygotowanie utworu uczestnicy z etapu Finałowego mają dokładnie tydzień. Utwór wykonywany jest podczas finałowej „gali” konkursu,
-  Uczestnik podczas finałowego wykonania jest oceniany przez jurorów na dwa sposoby. Pierwszy, jawnie – słownie (uczestnik nie jest informowany o ilości punktów mu przyznanych, jedynie o ogólnej ocenie całości przyznanej przez danego jurora) oraz drugi – liczbowo (na zebraniu jurorów, wyniki te objęte są klauzulą tajności),
- 3 osoby z najwyższymi wynikami średniej arytmetycznej ocen zostana nagrodzone podarunkami w postaci kodów PSC o wartości 50zł, 20zł oraz 20zł. W przypadku niskiego poziomu wykonań, organizator ma prawo do zmiany wysokości nagród na niższe,
- 2 osoby z miejsc 4/5 zostaną nagrodzone specjalna rangą na TS Margonem, która pozwala wchodzić na kanały bez haseł na okres miesiąca

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je niezwłocznie pod tym postem.

Pozdrowienia.


[Obrazek: 1384161554_U997276.jpg]
Odpowiedz
#2
Ku naszemu zaskoczeniu baliście się zmierzyć z zespołem Linkin Park i do My Music Challenge nikt się nie zgłosił. Nie taki diabeł straszny jak go malują i nie powinniście się tak tego bać. No cóż, mimo wszystko konkurs się nie odbędzie z powodu braku chętnych, ale nagroda pieniężna nie przepada. Zostanie ona dołączona do jednego z obecnych, popularnych konkursów. Jakiego? Dowiecie się wkrótce! Smile
Odpowiedz
#3
Czy cos już wiadomo o kolejnym konkursie z tej tematyki? ja chętnie wezmę działSmile
Odpowiedz
#4
Co z tym nowym konkursem? Chetnie dowiem się jakichś szczegółów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości