Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lexicon mx 400 opinie
hej, co sądzicie o lexicon mx 400?, chcę kupic do zestawu, ktory gra po weselach, mam prosty mikser yamahy a tam jest tylko reverb
Odpowiedz
(21-01-2015, 11:32 AM)markiewicz napisał(a):  hej, co sądzicie o lexicon mx 400?, chcę kupic do zestawu, ktory gra po weselach, mam prosty mikser yamahy a tam jest tylko reverb

Oj to aż nadto, może do studia tak, aczkolwiek zawsze łatwiej pozniej sprzedacSmile
Odpowiedz
(21-01-2015, 11:32 AM)markiewicz napisał(a):  hej, co sądzicie o lexicon mx 400?, chcę kupic do zestawu, ktory gra po weselach, mam prosty mikser yamahy a tam jest tylko reverb

będziesz zadowolony mój kumpel ma cos takiego w domowym studiu, spokojnie sie nada do grania na weselu, łatwy w obsłudze. pozdrawiam
Odpowiedz
(21-01-2015, 11:39 AM)hanson napisał(a):  

będziesz zadowolony mój kumpel ma cos takiego w domowym studiu, spokojnie sie nada do grania na weselu, łatwy w obsłudze. pozdrawiam

Proponuję kupić używany np Digitech Studio S 100, jest to tanie, nawet można jeszcze trafic na nowy okolo 500zl ma zawodowe presety, nic nie trzeba ustawiac tylko jechac
Odpowiedz
Najlepiej używany zgadzam się z przedmówca mymSmile Dobrze na tym wyjdziesz ja zawsze jadę na używanych sprzetachSmile
Odpowiedz
osobiście chyba najlepszy sprzęt jaki miałem , polecam,
Odpowiedz
Jeśli zainwestujesz w ten sprzęt to naprawdę nie pożałujesz a efekty grania bedą du zo lepsze, skoro grasz po weselach to warto inwestować w sprzętSmile
Odpowiedz
Moim zdaniem warto zainwestować, dobry sprzętSmile
Odpowiedz
(21-01-2015, 11:44 AM)gtmarek napisał(a):  
(21-01-2015, 11:39 AM)hanson napisał(a):  

Proponuję kupić używany np Digitech Studio S 100, jest to tanie, nawet można jeszcze trafic na nowy  okolo 500zl ma zawodowe presety, nic nie trzeba ustawiac tylko jechac

dokładnie mam takiego samego używam go z mikserem yamahy, ma swietne pogłosy, nie to co zintegrowane efekty behringera
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości