Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Procesor do wokalu
Witam, rozgladam sie za procesorem do wokalu i jest tego bardzo dużo, szczerze mówiąc się już pogubiłem, najwięcej na rynku jest oczywiście TC Heliconów ale mam przykre doświadczenia z tą firmą, może jakieś sugestie, z góry dzięki
Odpowiedz
(18-12-2014, 10:22 AM)synth76 napisał(a):  Witam, rozgladam sie za procesorem do wokalu i jest tego bardzo dużo, szczerze mówiąc się już pogubiłem, najwięcej na rynku jest oczywiście TC Heliconów ale mam przykre doświadczenia z tą firmą, może jakieś sugestie, z góry dzięki

hej, uważam helicony za najlepszy wybór, a dlaczego takie uprzedzenie do tej firmy? pozdro
Odpowiedz
(18-12-2014, 10:27 AM)hanson napisał(a):  
(18-12-2014, 10:22 AM)synth76 napisał(a):  Witam, rozgladam sie za procesorem do wokalu i jest tego bardzo dużo, szczerze mówiąc się już pogubiłem, najwięcej na rynku jest oczywiście TC Heliconów ale mam przykre doświadczenia z tą firmą, może jakieś sugestie, z góry dzięki

hej, uważam helicony za najlepszy wybór, a dlaczego takie uprzedzenie do tej firmy? pozdro

mam u nich naprawe gwarancyjną i przeciąga sie juz do prawie dwóch miesięcy, inna szanujaca sie firma juz by dawno rozwiazała problem dajac nowy sprzet a oni tłumacza sie, ze czekaja na jakies czesci a jesli nowy to musze czekac do lutego przyszlego roku, bo jest obecnie niedostępny. masakra
Odpowiedz
(18-12-2014, 10:44 AM)synth76 napisał(a):  
(18-12-2014, 10:27 AM)hanson napisał(a):  

mam u nich naprawe gwarancyjną i przeciąga sie juz do prawie dwóch miesięcy, inna szanujaca sie firma juz by dawno rozwiazała problem dajac nowy sprzet a oni tłumacza sie, ze czekaja na jakies czesci a jesli nowy to musze czekac do lutego przyszlego roku, bo jest obecnie niedostępny. masakra
to rzeczywiście pechowo trafiłeś i rozumiem niechęć, popatrz na rolandy, np VP-7
http://www.infomusic.pl/test/30348,test-roland-vp-7-procesor-wokalowy
Odpowiedz
TC HELICON to jedne z najlepszych wokalizerów na rynku. Jak wspomniał poprzednik, miałeś pecha.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości