Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam utworu reggae z filmu
Oglądałem kiedyś film fabularny o muzykach reggae bodajże produkcji australijskiej i leciał super kawałek na finał, niestety nie mogę namierzyć tej produkcji, może ktoś sie interesuje tym gatunkiem filmowym i powie gdzie szukać, pozdrawiam
Odpowiedz
(05-12-2014, 10:18 PM)gtmarek napisał(a):  Oglądałem kiedyś film fabularny o muzykach reggae bodajże produkcji australijskiej i leciał super kawałek na finał, niestety nie mogę namierzyć tej produkcji, może ktoś sie interesuje tym gatunkiem filmowym i powie gdzie szukać, pozdrawiam

Ja bym przegladał youtube i zaczal np tutajSmile

Odpowiedz
(13-12-2014, 10:34 PM)supernowaband napisał(a):  
(05-12-2014, 10:18 PM)gtmarek napisał(a):  Oglądałem kiedyś film fabularny o muzykach reggae bodajże produkcji australijskiej i leciał super kawałek na finał, niestety nie mogę namierzyć tej produkcji, może ktoś sie interesuje tym gatunkiem filmowym i powie gdzie szukać, pozdrawiam

Ja bym przegladał youtube i zaczal np tutajSmile

dzieki, znalazlem, chodzilo o ten kawalek

dawne czasySmile
a tak przy okazji natrafilem na super kawalek reggae, co prawda kapaela nie jest reggałowa ale polecam, fajna muza

Odpowiedz
a z jakiego to filmu ??
Odpowiedz
(31-03-2015, 12:53 PM)LucidSamples napisał(a):  a z jakiego to filmu ??

Wrong Side of the Road

Odpowiedz
Wrong Side of the Road - widziałem ten film Całkiem dobry. Polecam szczególnie fanom muzyki reggae
Odpowiedz
reggae jest tutaj na naprawde dobrym poziomie gratuluje dobrego gustuSmile
Odpowiedz
i co udało się znaleść to czego szukasz? chetnie posłucham kawałka który Cie tak zachwyciłSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości