Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakochana - zespół muzyczny z Warszawy
#1


Odpowiedz
#2
(09-09-2021, 08:06 AM)antares napisał(a):  


Zespół coverowy Antares to kwintet grający muzykę do tańca w czasie różnych imprez, przeważnie są to przyjęcia weselne. Grupa Antares wykonuje głównie covery znanych utworów z repertuaru zagranicznych i polskich zespołów, choć zdarzają się w ofercie Antaresa również utwory autorskie. Muzyka grana do tańca jest różnorodna, aby trafić w gusta uczestników zabawy. Dbamy o to, by na weselu dobrze bawili się i starsi, i młodsi goście. W ofercie zespołu znajdzie się miejsce i dla muzyki rock and rolla, disco, w tym disco polo, reggae, biesiadnej, popularnej, dance, rocka, czy też tradycyjnych tańców takich jak walczyk czy polka.
Mocnymi atutami zespołu Antares są: świetne, głębokie głosy męskie i żeńskie, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnościami improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z taktem, dużą dozą humoru, nie wykraczającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dopasowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo sporej ilości imprez muzycznych, zwłaszcza wesel (choć występujemy także na imprezach firmowych i balach sylwestrowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się zostawić jak najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile tych wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 50 czy 500 osób, na długie lata utkwiły w pamięci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości