Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół muzyczny z Warszawy - Antares
#1


Zespół eventowy Antares to grupa grająca muzykę do tańca w trakcie różnych imprez muzycznych, najczęściej są to eventy weselne. Grupa muzyczna Antares wykonuje w dużej mierze covery znanych kompozycji z repertuaru światowych twórców, choć bywa, że w programie zespołu znajdują się też piosenki autorskie. Muzyka zespołu grana do tańca jest zróżnicowana, tak by trafić w gusta wszystkich uczestników eventu. Dbamy o to, aby na weselu dobrze bawili się młodsi i starsi goście. W repertuarze Antaresa znajdzie się miejsce dla muzyki biesiadnej, rock and rolla, disco, reggae, dance, popularnej, rocka, w tym diso polo, czy tańców tradycyjnych jak walczyk czy polka.
Niezaprzeczalnymi atutami grupy Antares są: mocne, głębokie wokale męskie i żeńskie, instrumentalna wirtuozeria, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnością improwizacji i tworzenia własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z wyczuciem, sporą dozą humoru, nie wybiegającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji.
Mimo dużej ilości eventów muzycznych, zwłaszcza wesel (choć występujemy również na imprezach firmowych i balach sylwestrowych), którym zapewnialiśmy naszą muzykę, zawsze staramy się pozostawić najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 30 czy 250 osób, na długo pozostały w pamięci. Grupa Antares podejmie się różnorodnych zamówień muzycznych, gdzie nawiązuje współpracę z klientami z dużych firm. Zespół Antares z województwa mazowieckiego to gwarancja zawsze udanej zabawy okolicznościowej. Każdy z muzyków z członków zespołu Antares ma specjalne zadanie w pracy na weselu, każdy wie co ma robić w danej chwili wesela. Perkusistka Beata, oprócz grania na perkusji jest konferansjerką i prowadzi zabawy integracyjne, zabawy taneczne, wokalistka Karolina oczarowuje swoim głosem uczestników, również prowadzi karaoke, zabawy oczepinowe, zabawy i wspaniale integruje się z gośćmi. Krystian to doskonały pianista, akordeonista, wokalista, to również wodzirej, konferansjer, który wygra każdą piosenkę na życzenie gości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości