Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antares zespół weselny
#1
Zespół na wesele Antares obsługuje wesela od 2010 roku. Orkiestra pochodzi z województwa mazowieckiego. Grupa Antares wykonuje usługi muzyczne w Polsce, a również poza granicami kraju.
Zespół Antares ma doświadczenie w oprawie eventów, głównie imprez weselnych, przygrywając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, hitów, które zapewniają doskonałą imprezę. Zespół również próbuje swych sił, pisząc własne hity. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdza się na imprezach weselnych. Zespół Antares obsługuje również imprezy anglojęzyczne.
Antares zabawia gości, również w języku angielskim, prowadzi tańce integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne zabawy oczepinowe (w pakiecie na wysokim poziomie, liczne zabawy, z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespól Antares służy również ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż przyjęcia weselne, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), studniówki, imprezy plenerowe – pikniki, rocznice ślubu, jubileusze, eventy firmowe, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, osiemnastki, karnawałowe, festyny, konferencje i inne.
Odpowiedz
#2
Bardzo ładnie zaaranżowane, teraz chociaż można pooglądać na kompie. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości