Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orkiestra na wesele
#1Zespół eventowy Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół Antares wykonuje usługi muzyczne w Polsce, a także poza granicami. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, kompozytora, który profesjonalnie przygotował zespół do występów muzycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w oprawie imprez muzycznych, najczęściej wesel, grając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, hitów, które gwarantują doskonałą imprezę. Zespół próbuje także swych sił, realizując własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i doskonale sprawdza się na eventach weselnych. Grupa Antares obsługuje również imprezy anglojęzyczne.
Zespół prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, na wysokim poziomie, liczne zabawy, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespól Antares służy również ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), karnawałowe, studniówki, konferencje, festyny, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, imprezy plenerowe – pikniki, eventy firmowe i inne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości