Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antares zespół z mazowieckiego
#1
Zespół weselny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Grupa Antares gra w Polsce, a także poza granicami. Jest grupą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, kompozytora, multiinstrumentalisty, który świetnie przygotował Antares do występów muzycznych i niekiedy z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, głównie wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, przebojów, które gwarantują wspaniałą zabawę. Zespół próbuje także swych sił, komponując własne utwory. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i znakomicie sprawdza się na imprezach weselnych. Zespół Antares obsługuje także eventy anglojęzyczne.
Zespół Antares prowadzi konferansjerkę, również w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie liczne zabawy, na wysokim poziomie, z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).
Grupa Antares służy również ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), eventy firmowe, konferencje, studniówki, karnawałowe, imprezy plenerowe – pikniki, festyny, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów i inne.


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości