Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół weselny Antares
#1
Zespół coverowy Antares to grupa grająca muzykę do tańca podczas różnych imprez, najczęściej są to imprezy weselne. Cover band Antares gra głównie covery znanych utworów z repertuaru polskich i zagranicznych twórcówwykonawców, choć zdarzają się w repertuarze Antaresa także utwory autorskie. Muzyka wykonywana do tańca jest dość różnorodna, tak by trafić w gusta gości zabawy. Dbamy o to, aby na weselu dobrze bawili się i starsi, i młodsi goście. W ofercie zespołu znajdzie się miejsce i dla muzyki biesiadnej, rock and rolla, w tym diso polo, disco, dance, reggae, popularnej, rocka, czy też tańców tradycyjnych takich jak walczyk czy polka.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami grupy Antares są: mocne, głębokie głosy żeńskie i męskie, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnościami improwizacji i tworzenia własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie zabaw i konferansjerki z wyczuciem, dużą dozą humoru, nie wykraczającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dopasowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo sporej ilości eventów, zwłaszcza wesel (choć występujemy także na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się pozostawić jak najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile tych wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 60 czy 350 osób, na długo pozostały w pamięci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości