Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zespół Antares - weselny klimat
#1
Zespół coverowy Antares to kwartet grający muzykę do tańca podczas różnych imprez, przeważnie są to przyjęcia weselne. Grupa muzyczna Antares wykonuje głównie covery znanych przebojów z repertuaru polskich i zagranicznych zespołów, choć zdarzają się w repertuarze Antaresa także utwory autorskie. Muzyka wykonywana do tańca jest dość różnorodna, tak by trafić w gusta wszystkich gości zabawy. Dbamy o to, aby na weselu dobrze bawili się i młodsi i starsi goście. W repertuarze grupy Antares znajdzie się miejsce i dla muzyki biesiadnej, reggae, rocka, disco, popularnej, w tym diso polo, rock and rolla, dance, czy tradycyjnych tańców takich jak walczyk czy polka.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami Antaresa są: świetne, głębokie wokale żeńskie i męskie, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnością improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie zabaw i konferansjerki z wyczuciem, sporą dozą humoru, nie wykraczającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo dużej ilości imprez muzycznych, zwłaszcza wesel (choć występujemy także na imprezach firmowych i balach sylwestrowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się zostawić jak najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile tych wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 50 czy 500 osób, na długo pozostały w pamięci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości