Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antares - najlepsze wesele
#1
Zespół weselny Antares gra na imprezach od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół Antares gra na terenie całego kraju, a także poza granicami kraju. Jest orkiestrą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, kompozytora, który doskonale przygotował zespół Antares do występów artystycznych i czasem z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w oprawie imprez muzycznych, głównie wesel, przygrywając do tańca covery znanych piosenek z rożnych okresów, przebojów, które zapewniają wspaniałą imprezę. Zespół Antares próbuje swych sił, realizując własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i doskonale sprawdziła się na imprezach weselnych. Grupa obsługuje również eventy anglojęzyczne.
Zespół prowadzi konferansjerkę, także w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w pakiecie z autorskimi zmianami, na wysokim poziomie, liczne zabawy, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).
Grupa Antares służy również ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: festyny, studniówki, rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, imprezy plenerowe – pikniki, bale sylwestrowe, eventy firmowe, karnawałowe, konferencje i inne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości