Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół na wesele - zawsze udana impreza
#1
Zespół coverowy Antares to grupa grająca muzykę do tańca w czasie różnych imprez, przeważnie są to uroczystości weselne. Cover band Antares wykonuje głównie covery znanych przebojów z repertuaru zagranicznych i polskich twórców, wykonawców, choć zdarzają się w ofercie zespołu również piosenki autorskie. Muzyka wykonywana do tańca jest różnorodna, tak by trafić w gusta wszystkich gości zabawy. Dbamy o to, żeby na imprezie dobrze bawili się i młodsi i starsi goście. W repertuarze Antaresa znajdzie się miejsce i dla muzyki biesiadnej, rocka, rock and rolla, disco, w tym diso polo, dance, popularnej, reggae, czy tradycyjnych tańców takich jak walczyk czy polka.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami Antaresa są: świetne, głębokie wokale męskie i żeńskie, instrumentalna wirtuozeria, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnością improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z wyczuciem, dużą dozą humoru, nie wybiegającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo dużej ilości imprez muzycznych, zwłaszcza wesel (choć występujemy również na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się zostawić najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile tych wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 30 czy 200 osób, na długo pozostały w pamięci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości