Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespól na wesele Antares - Międzyrzec Podlaski
#1
Zespół weselny Antares to kwartet grający muzykę do tańca w czasie różnych imprez, przeważnie są to uroczystości weselne. Antares wykonuje głównie covery znanych utworów z repertuaru zagranicznych i polskich solistów, choć zdarzają się w repertuarze zespołu także kompozycje autorskie. Muzyka wykonywana do tańca jest różnorodna, tak by trafić w gusta gości zabawy. Dbamy o to, żeby na weselu dobrze bawili się i młodsi i starsi goście. W ofercie Antaresa znajdzie się miejsce i dla muzyki popularnej, rock and rolla, biesiadnej, disco, rocka, reggae, w tym diso polo, dance, czy tradycyjnych tańców takich jak polka czy walczyk.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami zespołu Antares są: profesjonalne, głębokie wokale żeńskie i męskie, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnościami improwizacji i tworzenia własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie zabaw i konferansjerki z taktem, sporą dozą humoru, nie wykraczającego jednak poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo dużej ilości imprez muzycznych, zwłaszcza wesel (choć występujemy także na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą muzykę, zawsze staramy się pozostawić najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 60 czy 200 osób, na długo pozostały w pamięci.Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości