Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół na wesele - najlepsza zabawa
#1
Zawsze udana zabawa z zespołem Antares


Odpowiedz
#2
Zespół muzyczny Antares to grupa grająca muzykę do tańca w czasie różnych imprez, zazwyczaj są to przyjęcia weselne. Zespół wykonuje głównie covery znanych utworów z repertuaru zagranicznych i polskich solistów, choć zdarzają się w repertuarze Antaresa również kompozycje autorskie. Muzyka wykonywana do tańca jest dość różnorodna, tak by trafić w gusta wszystkich gości zabawy. Dbamy o to, aby na weselu dobrze bawili się i starsi, i młodsi goście. W ofercie zespołu znajdzie się więc miejsce i dla muzyki popularnej, w tym diso polo, reggae, dance, rocka, rock and rolla, disco, biesiadnej, czy tradycyjnych tańców jak walczyk czy polka.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami zespołu Antares są: świetne, głębokie głosy żeńskie i męskie, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnościami improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie zabaw i konferansjerki z wyczuciem, dużą dozą humoru, nie wybiegającego poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji.
Mimo sporej ilości imprez, zwłaszcza wesel (choć występujemy również na imprezach firmowych i balach sylwestrowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się zostawić najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile tych wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 50 czy 350 osób, na długo utkwiły w pamięci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości