Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antares zespół muzyczny na imprezę
#1



antares.muzia.pl

Zespół muzyczny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół gra w Polsce, a także poza granicami. Jest grupą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i multiinstrumentalisty, producenta muzycznego, kompozytora, który doskonale przygotował zespół do występów artystycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, głównie wesel, grając do tańca covery znanych piosenek z wielu okresów, hitów, które gwarantują doskonałą imprezę. Antares próbuje także swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdziła się na imprezach weselnych. Grupa Antares obsługuje także imprezy anglojęzyczne.
Antares prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie na wysokim poziomie, liczne zabawy, z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespół służy także ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: studniówki, imprezy plenerowe – pikniki, konferencje, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, eventy firmowe, bale sylwestrowe, rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), festyny, karnawałowe i inne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości