Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół muzyczny na wesele ANTARES - dziś ci to powiem
#1
Zespół na wesele Antares gra na imprezach od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół Antares gra w całym kraju, a także poza granicami. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, kompozytora, który doskonale przygotował Antares do występów artystycznych i czasem z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, najczęściej wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z rożnych okresów, hitów, które gwarantują wspaniałą imprezę. Zespół próbuje także swych sił, komponując własne utwory. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i znakomicie sprawdza się na imprezach weselnych. Zespół obsługuje także wesela anglojęzyczne.
Antares prowadzi konferansjerkę, również w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie starannie wyselekcjonowane, z autorskimi zmianami, liczne zabawy, na wysokim poziomie, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespół służy także ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), studniówki, bale sylwestrowe, konferencje, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, imprezy plenerowe – pikniki, festyny, karnawałowe, eventy firmowe i inne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości