Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DS2416 yamaha factory
Kupie moduł AX do karty yamaha DS2416
Odpowiedz
(18-11-2014, 01:44 PM)gtmarek napisał(a):  Kupie moduł AX do karty yamaha DS2416

mam samą kartę ds2416, sam szukałem tego modułu i leży bezużytecznie, nie ma sterowników do nowszych systemów, a szkoda bo urządzenie nie jest wcale gorsze od nowych interfejsow audioSmile
Odpowiedz
ja mam do sprzedaży czy nadal jesteś zainteresowany? , bardzo dobra jakość , prawie nówka..
Odpowiedz
(24-07-2015, 08:46 PM)zuzafranek napisał(a):  ja mam do sprzedaży czy nadal jesteś zainteresowany? , bardzo dobra jakość , prawie nówka..

tak, jestem zainteresowany, kwestia ceny
Odpowiedz
(24-07-2015, 09:01 PM)gtmarek napisał(a):  
(24-07-2015, 08:46 PM)zuzafranek napisał(a):  ja mam do sprzedaży czy nadal jesteś zainteresowany? , bardzo dobra jakość , prawie nówka..

no ta karta wspaniale chodzi, kiedys bylem w studiu gdzie na takiej nagrywali, a dopiero co cyfra wchodzila wtedy na wyzszy poziom, bodajze to byl rok 1997-98 to byl wypas, super dynamika a ja nagrywalem na czterosciezkowym kaseciaku yamahy, to byly czasy
Odpowiedz
(31-07-2015, 04:29 PM)rydwan napisał(a):  
(24-07-2015, 09:01 PM)gtmarek napisał(a):  

no ta karta wspaniale chodzi, kiedys bylem w studiu gdzie na takiej nagrywali, a dopiero co cyfra wchodzila wtedy na wyzszy poziom, bodajze to byl rok 1997-98  to byl wypas, super dynamika a ja nagrywalem na czterosciezkowym kaseciaku yamahy, to byly czasy

teraz zamiast szpul i kaset kupujesz symulator taśmy, czy sprzetowy czy pluginowy i masz to samo bez żadnych problemów ze sprzętem(kalibracja glowic itp), dawno temu w latach 90tych pracowalem w osrodku kultury gdzie mieli szpulowego teaca i koncerta, nagrywalo sie dwa slady na jeden i zgrywalo na drugi, dogrywajac jednocześnie dodatkowe ślady, ciekawie to chodzilo, nagrywalem przez stół peaveya, nie pamiętam modelu, na tamte czasy rewelka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości