Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Presonus audiobox 1818VSL wejście cyfrowe
Witam, posiadam finalizer tc express, którty spięty jest przez spdif z presonusem audiobox 1818, przy zgrywaniu utworu pojawiają sie trzaski, wcześniej łączyłem z procesorem VG99 i był taki sam problem, zastanawiam sie czy wszystkie modele audioboxa tak mają?
Odpowiedz
(16-11-2014, 11:39 AM)gtmarek napisał(a):  Witam, posiadam finalizer tc express, którty spięty jest przez spdif z presonusem audiobox 1818, przy zgrywaniu utworu pojawiają sie trzaski, wcześniej łączyłem z procesorem VG99 i był taki sam problem, zastanawiam sie czy wszystkie modele audioboxa tak mają?
Witam, przewaznie to kwestia synchronizacji, jedno urzadzenie musi byc master drugie slave
Odpowiedz
(22-11-2014, 11:39 AM)synth76 napisał(a):  
(16-11-2014, 11:39 AM)gtmarek napisał(a):  Witam, posiadam finalizer tc express, którty spięty jest przez spdif z presonusem audiobox 1818, przy zgrywaniu utworu pojawiają sie trzaski, wcześniej łączyłem z procesorem VG99 i był taki sam problem, zastanawiam sie czy wszystkie modele audioboxa tak mają?
Witam, przewaznie to kwestia synchronizacji, jedno urzadzenie musi byc master drugie slave

tak, ostatnio zrobilem, audiobox byl ustawiony na master i polaczylo sie normalnie ale niestety jest ten sam problem, oba urzadzenia lacze po spdif
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości