forum muzyczne
Orkiestra na wesele - Wersja do druku

+- forum muzyczne (http://muzia.pl)
+-- Dział: giełda instrumentów i sprzętu muzycznego, usługi muzyczne, aranżacje (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: usługi muzyczne (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Orkiestra na wesele (/showthread.php?tid=21626)Orkiestra na wesele - antares - 21-02-2020
Zespół eventowy Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół Antares wykonuje usługi muzyczne w Polsce, a także poza granicami. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, kompozytora, który profesjonalnie przygotował zespół do występów muzycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w oprawie imprez muzycznych, najczęściej wesel, grając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, hitów, które gwarantują doskonałą imprezę. Zespół próbuje także swych sił, realizując własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i doskonale sprawdza się na eventach weselnych. Grupa Antares obsługuje również imprezy anglojęzyczne.
Zespół prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, na wysokim poziomie, liczne zabawy, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespól Antares służy również ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), karnawałowe, studniówki, konferencje, festyny, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, imprezy plenerowe – pikniki, eventy firmowe i inne.