forum muzyczne
Antares zespół z mazowieckiego - Wersja do druku

+- forum muzyczne (http://muzia.pl)
+-- Dział: giełda instrumentów i sprzętu muzycznego, usługi muzyczne, aranżacje (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: zespoły muzyczne (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Antares zespół z mazowieckiego (/showthread.php?tid=21625)Antares zespół z mazowieckiego - antares - 09-02-2020

Zespół weselny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Grupa Antares gra w Polsce, a także poza granicami. Jest grupą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i producenta muzycznego, kompozytora, multiinstrumentalisty, który świetnie przygotował Antares do występów muzycznych i niekiedy z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, głównie wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, przebojów, które gwarantują wspaniałą zabawę. Zespół próbuje także swych sił, komponując własne utwory. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i znakomicie sprawdza się na imprezach weselnych. Zespół Antares obsługuje także eventy anglojęzyczne.
Zespół Antares prowadzi konferansjerkę, również w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie liczne zabawy, na wysokim poziomie, z autorskimi zmianami, starannie wyselekcjonowane, do wyboru przez Młodą Parę).
Grupa Antares służy również ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), eventy firmowe, konferencje, studniówki, karnawałowe, imprezy plenerowe – pikniki, festyny, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów i inne.