forum muzyczne
Weselny tort - piosenka - Wersja do druku

+- forum muzyczne (http://muzia.pl)
+-- Dział: giełda instrumentów i sprzętu muzycznego, usługi muzyczne, aranżacje (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: usługi muzyczne (http://muzia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Weselny tort - piosenka (/showthread.php?tid=21607)Weselny tort - piosenka - antares - 15-08-2019

Na każdym weselu tort jest jednym z ważniejszych punktów imprezy, dla Młodej Pary i wszystkich gości. Tło muzyczne podczas pojawiania się tortu na weselu jest bardzo istotne. Ta piosenka jest właśnie na ten wspaniały moment.
Zespół eventowy Antares to kwartet grający muzykę do tańca podczas różnych imprez, przeważnie są to imprezy weselne. Zespól muzyczny Antares gra głównie covery znanych przebojów z repertuaru zagranicznych i polskich twórcówwykonawców, choć zdarzają się w ofercie zespołu również piosenki autorskie. Muzyka grana do tańca jest różnorodna, tak by trafić w gusta wszystkich gości zabawy. Dbamy o to, żeby na weselu dobrze bawili się i młodsi i starsi goście. W ofercie zespołu Antares znajdzie się miejsce i dla muzyki w tym diso polo, reggae, popularnej, rock and rolla, biesiadnej, rocka, disco, dance, czy też tradycyjnych tańców takich jak polka czy walczyk.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami zespołu Antares są: profesjonalne, głębokie wokale męskie i żeńskie, instrumentalna wirtuozeria, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnością improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z wyczuciem, dużą dozą humoru, nie wykraczającego jednak poza granice dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do sytuacji na imprezie.
Mimo sporej ilości imprez, zwłaszcza wesel (choć występujemy również na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą obsługę muzyczną, zawsze staramy się pozostawić najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 30 czy 200 osób, na długie lata pozostały w pamięci.